Ametlik esindus Eestis

American Beauty OÜ
Läike põik 1a
75312 Rae vald
www.american.ee

Turvalisus

Uus Ram 2021 aitab end teel kindlalt tunda. Kõikvõimalikud juhi abisüsteemid nagu kokkupõrget ennetav pidurisüsteem koos automaatpidurdussüsteemiga, sõiduraja hoidmine koos sõiduraja vahetamise süsteemiga, pimenurgaandurid, 360 kaamera ja muud abisüsteemid teevad roolis oleku eriti nauditavaks.

adaptiivne püsikiirusehoidja

Juht määrab sobiva piirkiiruse ja pikivahe, püsikiirusehoidja kohandub ise liiklusvoos valitsevate oludega. Püsikiirusehoidja koos Stop and Go süsteemiga aeglustab auto sõidukiiruse liiklusummikus ja peatab vajaduse korral auto täielikult.

pimenurgaandurid

Pimenurgaandurid on abiks sõidu ajal ja ka parkimisel, tuvastades pimenurki sõiduki kõrval ja taga. Pimenurgaandur koos ristliikluse hoiatussüsteemiga aitab juhil tuvastada tagurdamise ajal ristisuunas lähenevaid sõidukeid. Samuti tagab süsteem ohutu haagisega manööverdamise tajudes automaatselt haagise pikkust.

sõidurajahoidmisabid

Sõiduraja vahetamise süsteem koos reahoidmise abiga aitab vältida tahtmatut sõidurealt kõrvalekaldumist. Küljepeeglite külge kinnitatud kaamerad tuvastavad teemärgistust, et määrata sõiduki asukohta ja jälgida liikumist. Kui sõidurajavahetus peaks toimuma ilma suunatuledeta, hoiatab süsteem juhti, et liikumist korrigeerida ja suunab sõiduki õigesse sõiduritta tagasi.

360° KAAMERA

360°  kaamera muudab juhi elu oluliselt lihtsamaks, kuvades autoümbust ülaltvaates kui aknajoonest altpoolt, lisaks on eraldi võimalik vaadata esimest, tagumist, vasakut või paremat kaamerat. Lihtustatud on nii parkimine, kauba laadimine kui ka treileriga manööverdamine.

tõhustatud kaitse

Pakkudes tõhusamat kaitset, paiknevad turvapadjad kogu Ram`i sõitjateruumi ulatuses. Esimesed turvapadjad on loodud spetsiaalselt reisijate võimalike vigastuste vähendamiseks ja kaitseks, reageerides nii sõitja suurusele kui ka õnnetuse raskusele. 2021 Ram 1500 Crew Cab sai maksimaalsed turvalisushinded IIHS turvalisustestis ja lisaks kuulub  Top Safety Pick 2021 auhinna saajate hulka.