Ametlik esindus Eestis

American Beauty OÜ
Läike põik 1a
75312 Rae vald
www.american.ee

INTERJÖÖR

Info kuvamine
esiklaasile

Hoia oma pilk kindlalt teel. Head-up ekraan kuvab klaasile asjakohast sõiduteavet nagu näiteks sõidukiirus, sissetulevad kõned, navigatsiooni juhised. Saadaval nüüd uuendusena 2021 Ram`idel.

12-tolline puutetundlik ekraan

Suure puutetundliku 12-tollise ekraani abil saad põhifunktsioone mugavalt kontrolli all hoida. Ekraani on võimalik kohandada vastavalt oma eelistustele poolitades avakuva kaheks, nii on enimkasutatud funktsioonid kohe käeulatuses.

Klassi parim jalaruum

Ram`i tagumistel istmetel istudes saab tunda end mugavalt ka pikkadel sõitudel, sest jalaruumi on koguni 114,5 cm. Lisaks on tagaistme seljatugi reguleeritav (Limited ja Longhorn mudelitel).

Digitaalne tahavaatepeegel

Uus digitaalne LCD ekraaniga tahavaatepeegel näitab reaalajas videovoogu tahapoole suunatud kaamerast. Uuendusena 2021 Ram`idel.

HARMAN KARDON® audiosüsteem

Naudi teel olles parimat helisüsteemi. Oma klassi parim 900-vatine Harman Kardon®  audiosüsteem 19 kõlariga.

Aktiivne mürasummutus

Raami külge kinnitatud aktiivhäälestatud massmoodulid ja aktiivse sisemüra summutussüsteem vähendab ümbritsevat heli, tänu millele ei tule salongi sõidu- ja mootorimüra.

Juhtmevaba laadimine

Hoia telefon laetud ka sõidu ajal juhtmevaba laadija abil. Lisaks on meediakeskuses kuni neli kiirlaadimisega USB pesa.

Hoiulaekad põrandas

Rohkelt hoiustamisruumi erinevate hoiustamislaegaste näol. Mugavad hoiustamisvõimalused tagumiste istmete all ja põrandas.